Viešbutis

Modernus viešbutis URBIHOP – ieškančiam geriausio kokybės, kainos ir originalumo santykio Vilniaus mieste. Kiekviename kambaryje panoraminiai langai ir moderniausia įranga (tylus kondicionavimas, TV, spartus WiFi) užtikrins geriausią poilsį ir įspūdžius. Pritaikytas draugams, poroms, šeimoms, ir net verslo klientams, visiems – kurie ieško išskirtinumo.

97 skandinaviško stiliaus kambariai, kur vienu metu galime priimti net 220 svečių, suprojektuoti kokybiškam poilsiui ir urban stiliaus bendravimui. Viešbučio darbuotojai geriausią viešnagę yra pasirengę užtikrinti  visą parą.

Viešbučio kontaktai
Adresas:
Ąžuolyno g. 7, Vilnius
+4

Restoranas

Urbanistinis restoranas, kuriame elegantiški patiekalai patiekiami pagardinus didžmiesčio gatvės maisto akcentais ir atradus tobulą skonių harmoniją. Pirmame SEB arenos aukšte įsikūrusiame restorane „U” vienu metu gali vaišintis apie 120 svečių, o 24/7 dirbantis baras gali visada pasiūlyti išskirtinių užkandžių ir gaivių gėrimų. Šviežiai spaustos sultys ir sulčių kokteiliai yra restorano kasdienybė ir geriausias vitaminų užtaisas tiek restorano svečiams tiek visiems SEB arenos lankytojams.

Visada šviežūs ir pagal sezono geriausius vietinius produktus paruoštas gyvas ir dinamiškas meniu, nepaliks abejingų nei norint užkąsti nei sveikai bei skaniai pasistiprinti.

Restorano kontaktai
Adresas:
Ąžuolyno g. 7, Vilnius
+3

Konferencijų salės

3 modernios konferencijų salės laukia konferencijų ir išskirtinių renginių dalyvių. Visos salės turi vitrininius langus su dienos apšvietimu, moderniausią konferencijų įrangą ir unikalias kavos pertraukėles atskirose poilsio zonose.

1-ame aukšte įsikūrusi didžioji konferencijų salė gali priimti iki 80 konferencijų dalyvių. 4 -ame ir 5-ame aukštuose įsikūrusios jaukios konferencijų salės, talpinančios iki 30 dalyvių.

Visos salės išsiskiria įspūdingais panoraminiais vaizdais ir pažangiausiais technologiniais sprendimais nepriekaištingoms prezentacijoms. Profesionaliai organizuotas kavos pertraukėles, pietūs ir vakarienes paruoštas U restorano šefo. NEMOKAMĄ WiFi internetą ir erdvę automobilių aikštelę konferencijos svečių transportui.

Konferencijų salių kontaktai
Adresas:
Ąžuolyno g. 7, Vilnius
+3