2022-01-11

„Vilnius Cup powered by kevin.“ vardiniai kvietimai – trims lietuviams ir Estijos tenisininku

Vardiniai kvietimai į sausio 18 d. „SEB arenoje“ prasidėsiančio ITF World Tennis Tour serijos turnyro „Vilnius Cup powered by kevin.“ pagrindines varžybas atiteko Lietuvos tenisininkams Tadui Babeliui, Ainiui Sabaliauskui, Pijui Vaitiekūnui ir estui Kristjanui Tammui.

24 metų amžiaus Tadas Babelis šiuo metu užima 1269-ą ATP reitingo vietą. Aštuoniolikmetis Pijus Vaitiekūnas ATP reitinge yra 1882-as. Jo bendraamžis Ainius Sabaliauskas, vienas iš perspektyviausių Vilniaus teniso akademijos tenisininkų, praėjusio sezono pabaigoje iškovojo pirmuosius ATP taškus karjeroje ir geriausių planetos tenisininkų klasifikacijoje yra 1990-as. Visi trys tenisininkai buvo kviesti į Lietuvos vyrų teniso rinktinę.

23 estas Kristjanas Tammas ATP reitinge yra 1156-as. 2020 m. pabaigoje jis buvo pakilęs iki 625-os ATP piramidės vietos.

Vardiniai kvietimai į jau šį šeštadienį prasidėsiančias turnyro atrankos kovas buvo įteikti Justui Trainauskui, o taip pat Latvijos tenisininkams Edgarsui Manusis ir Robertui Strombachs bei belgui Tibo Colsonui. Atrankos turnyro dalyviai kovos dėl 8 bilietų į pagrindines varžybas.

Turnyras vyks trijuose „SEB arenos“ kortuose. Žiūrovai susitikimus galės stebėti nemokamai, o patekti į areną bus galima pateikus galiojantį galimybių pasą.

„Vilnius Cup powered by kevin.“ prizų fondas – 25 tūkst. JAV dolerių. Vieneto turnyro nugalėtojui atiteks 25 ATP taškai ir 3,6 tūkst. JAV dolerių.