2022-12-01

„Vilnius Cup 2023“ turnyras – galimybė lietuviams naująjį sezoną pradėti savų žiūrovų akivaizdoje

2023 metų sausio 15-21 dienomis Vilniaus „SEB arenoje“ vyks Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „World Tennis“ serijos turnyras „Vilnius Cup 2023“, kurio prizinį fondą sudarys 15 000 JAV dolerių. Tai – vienas pirmųjų turnyrų naujojo teniso sezono kalendoriuje, tad Lietuvos sostinėje laukiama pajėgių žaidėjų.

Šį turnyrą Vilniuje į savo 2023-iųjų kalendorių jau įsitraukė ir kojas suaugusiųjų tenise pamažu apšylantys jaunieji lietuviai – 18-metis Edas Butvilas ir po mėnesio taip pat 18-ąjį gimtadienį švęsiantis Vilius Gaubas.

„Edas ir Vilius jau patyrė, ką reiškia tarptautiniuose turnyruose žaisti prieš savus sirgalius ir puikiai supranta namų sienų pranašumą, tad jiems – tai puiki galimybė ne tik pažįstamoje aplinkoje pradėti naująjį sezoną, bet ir iškovoti brangius ATP reitingo taškus“, – akcentavo „SEB arenai“ vadovaujantis Ramūnas Grušas.

Ir jeigu tiek V. Gaubui (ATP-760), tiek E. Butvilui (ATP-977) turimų ATP reitingo pozicijų prasibrauti į pagrindines turnyro varžybas turėtų pakakti, tai kiek žemiau besirikiuojantys šalies tenisininkai gali sulaukti vardinių organizatorių kvietimų.

„Rengdami turnyrus Lietuvoje norime ne tik padovanoti šventę teniso gerbėjams, bet ir suteikti mūsų šalies žaidėjams progą įgyti kuo daugiau tarptautinės patirties“, – kalbėjo R. Grušas, informavęs, kad vardinių kvietimų savininkai paaiškės po Kalėdų.

Bilietų prekyba į šį turnyrą – jau prasidėjo: juos įsigyti galima bilietai.lt platformoje.

„Vilnius Cup 2023“ turnyras – tik pirmoji teniso maratono Vilniuje dalis. Vasario 3-4 d. bus žaidžiamas Daviso taurės pasaulio pirmos grupės atkrintamųjų varžybų susitikimas tarp Lietuvos ir Pakistano rinktinių, o vasario 6-12 d. vyks Profesionalų Teniso Asociacijos (ATP) „Challenger 100“ serijos turnyro kovos.