2023-09-01

Ukrainos moterų teniso rinktinės kapitonas: Vilniuje tikimės pilnų tribūnų ir karšto palaikymo

Ukrainos moterų teniso rinktinės kapitonas: Vilniuje tikimės pilnų tribūnų ir karšto palaikymo

Ukrainos teniso federacija ir Lietuvos teniso sąjunga pradėjo bilietų į „Billie Jean King“ taurės susitikimą tarp Ukrainos ir Nyderlandų moterų teniso rinktinių platinimą. Šis moterų teniso komandinio pasaulio čempionato mačas lapkričio 11-12 dienomis bus surengtas „SEB arenoje“ Vilniuje. Bilietus į susitikimą platina platforma kakava.lt.

„Pamažu ruošiamės mačui prieš Nyderlandų rinktinę ir kelionei į Vilnių. Mums tai bus labai svarbu susitikimas, norime pakilti į aukščiausią „Billie Jean King“ taurės varžybų grupę ir išlikti joje. Labai tikiuosi, kad „SEB arenoje“ mus palaikys pilnos tribūnos Lietuvos ir Ukrainos teniso mylėtojų. Ne taip seniai „Daviso taurės“ susitikimą čia žaidė mūsų vyrų rinktinė, mėgavomės Vilniuje mums sudarytomis sąlygomis, atmosfera. Iki greito pasimatymo“, – kalbėjo Ukrainos rinktinės kapitonas Michailas Filima.

Pirmadienį prasidėjusio paskutinio sezono didžiojo kirčio turnyro – JAV atvirojo čempionato – pagrindinėse varžybose žaidžia 5 ukrainietės ir 1 Nyderlandų tenisininkė. Dar 4 Ukrainos ir 1 Nyderlandų atstovės dalyvavo „US Open“ atrankoje.

Ukrainos moterų teniso rinktinė užima 16-ą „Billie Jean King“ taurės varžybų reitingo vietą, Nyderlandų komanda šioje kvalifikacijoje yra 26-a.

Šią savaitę Lietuvos teniso sąjungos atstovai pasirengimo mačui klausimus susitikime aptarė ir su Ukrainos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvoje Petro Bešta.