2022-06-15

UAB „Teniso pasaulis‘‘ ir SEB bankas pratęsė bendradarbiavimą

Šiandien Vilniuje įsikūrusioje „SEB arenoje“ SEB banko vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė susitiko su perspektyviausiais jaunaisiais Lietuvos tenisininkais Viliumi Gaubu, Patricija Paukštyte ir Patricija Cechanavičiūte, Lietuvos neįgaliųjų teniso rinktinės nariais, taip pat arenos vadovais ir pasirašė atnaujintą bendradarbiavimo sutartį. Pagal ją didžiausia uždara teniso arena Rytų Europoje ir toliau išlaikys „SEB arenos“ pavadinimą, bankas taip pat rems jaunuosius Lietuvos teniso talentus ir teiks finansinę paramą neįgaliųjų teniso plėtrai šalyje.

„Esu labai laimingas, kad Lietuvos tenisas turi tokį ilgametį ir patikimą partnerį kaip SEB bankas. Galiu drąsiai pasakyti, kad be jo indėlio mums būtų daug sunkiau įgyvendinti kai kurias jaunųjų mūsų teniso talentų paramos programas. Ne mažiau smagu ir tai, kad mūsų bendradarbiavimas nuo šiol apims ir kitą sritį, kuriai labai reikalingas dėmesys – neįgaliųjų tenisą“, – sako „SEB arenos“ direktorius Ramūnas Grušas.

„Labai svarbu neįgaliuosius vaikus ir šeimas integruoti į visuomenę, visų pirma, juos priimti kaip bendruomenės narius, įsiklausyti į jų poreikius ir padėti jiems būti laimingiems šalia mūsų. Remdami perspektyvius jaunus tenisininkus, siekiame, kad jie turėtų geresnes sąlygas nuolat tobulėti, treniruotis, dalyvauti tarptautiniuose turnyruose, įgyti vis daugiau patirties ir siekti naujų pergalių. Labai norėčiau, kad dovanoti galimybę jaunam žmogui būtų mūsų kasdienybė, kai dienos pabaigoje gali pasidžiaugti, kad palikai geresnį pasaulį, negu jis buvo vakar. Juk kuriame tą pasaulį vaikams, kurie ateityje galbūt taps naujomis Lietuvos ir tarptautinių arenų žvaigždėmis“, – teigia SEB banko vadovė S. Gutauskaitė-Bubnelienė.

SEB bankas, kartu su kitais rėmėjais, yra prisidėjęs prie Lietuvos teniso sąjungos programos „Lietuvos jaunių teniso rinktinė“ įgyvendinimo. Šios programos lėšomis kasmet remiami perspektyviausi jaunieji Lietuvos tenisininkai, tarp kurių – Edas Butvilas, Vilius Gaubas, Patricija Paukštytė ir daugelis kitų. Žaidėjui tenkančios finansinės paramos dydis priklauso nuo jaunojo tenisininko rezultatų, jo užimamos vietos ATP, WTA, Tarptautinės teniso federacijos, Europos teniso asociacijos jaunių reitinguose.

Anot R. Grušo, jau šių metų rudenį, padedant bankui, planuojama surengti regioninį Baltijos šalių judėjimo negalią turinčių tenisininkų turnyrą. Jis vyks „SEB arenoje“ Vilniuje.

Po sutarties pasirašymo banko atstovė apžiūrėjo baigiamą statyti naująją „SEB arenos“ dalį, kurioje bus įrengtas 1500 vietų centrinis ir šeši treniruočių kortai, mini teniso aikštelės.