2022-04-11

T. SKAIRYS SEPTINTĄ KARTĄ TAPO TENISO PIRAMIDĖS FINALŲ ČEMPIONU

Savaitgalį „SEB arenoje” Vilniuje dėl Žiemos sezono teniso piramidės čempiono vardo kovojo pajėgiausi sostinės tenisininkai mėgėjai.

Pagrindinio turnyro, kuriame žaidė 1-32 vietas piramidėje užimantys tenisininkai, nugalėtoju tapo Tadas Skairys. Dramatiškame finale jis 5:7 6:1 10:3 įveikė Andrių Guzaitį. Tai yra jau septintas T. Skairio titulas „SEB arenos” piramidės finaluose.

Trečioji vieta atiteko Romui Šimkui, bronziniame finale 6:4 6:4 įveikusiam Paulių Andriukaitį.

Dėl Iššūkio turnyro čempiono vardo kovėsi 33-64 vietas užimantys sportininkai. Šiose varžybose niekas neprilygo Andriui Nikeliui, kuris finale 6:2 6:1 nugalėjo Miroslavą Janč.

Turnyro nugalėtojams ir prizininkams atiteko specialūs „Sportland” prizai.

„SEB arenos” piramidės turnyras yra bene seniausiai vykstantis tęstinis teniso mėgėjų turnyras Vilniuje. Pirmieji piramidės mačai buvo sužaisti dar 2007 m. Varžybose negali žaisti jaunesni nei 18 metų amžiaus sportininkai, buvę ar esami profesionalūs tenisininkai, taip pat teniso treneriai.

Šiuo metu jose dalyvauja beveik 300 tenisininkų.