2024-03-13

„SEB arenoje” ir toliau treniruosis pajėgiausi Lietuvos tenisininkai

„SEB arena” išliks pajėgiausių Lietuvos tenisininkų namais. Nekilnojamojo turto vystymo bendrovės „Darnu Group“ įsteigtas „Darnių iniciatyvų paramos fondas“ šių metų pradžioje Lietuvos tenisą parėmė dar 60 tūkst. eurų, o 5 tūkst. eurų iš jų skirta Lietuvos vyrų ir moterų rinktinių narių teniso kortų nuomai „SEB arenoje”.

Likusi paramos dalis atiteko Lietuvos vyrų teniso rinktinės nariams Ričardui Berankiui, Viliui Gaubui ir Edui Butvilui, šalies moterų rinktinės vedlei Justinai Mikulskytei bei Lietuvos neįgaliųjų teniso rinktinei.

„Smagu, kad mūsų teniso infrastruktūrai gražių žodžių negaili ne tik geriausi mūsų žaidėjai, bet ir pasaulinės teniso žvaigždės. Visgi tai tik viena medalio pusė, nes sportininkams bei teniso mylėtojams svarbiausios yra pergalės. Nuostabus Lietuvos vyrų rinktinės pasirodymas prieš Sakartvelą tik dar kartą įrodė, kad šiame sporte turime ne tik solidžią patirtį, bet ir daug žadančią jaunąją kartą, kuriai norime padėti skleistis – puikiai suprantame, kad tam reikalingas stiprus finansinis pagrindas. Kuo didžiausios sėkmės norime palinkėti ir balandžio pradžioje Vilniuje kovosiančiai mūsų moterų rinktinei”, sako Sigita Survilaitė, „Darnu Group“ vadovė.

Vasario 3-4 d. „SEB arenoje“ vykusiame Daviso taurės susitikime Lietuvos vyrų teniso rinktinė 3:2 įveikė Sakartvelo komandą ir trečią kartą šalies teniso istorijoje iškovojo teisę varžytis pirmoje šio turnyro grupėje. Šių metų rugsėjį geriausių Lietuvos tenisininkų lauks pajėgios Kroatijos komandos barjeras. 

Lietuvos moterų rinktinė dėl teisės žaisti pirmoje Billie Jean King taurės varžybų grupėje žais balandžio 8-13 d. „SEB arenoje“ vyksiančiame turnyre.

Bendrovė „Darnu Group“ kasmet šalies tenisui skiria per 200 tūkst. eurų.