2022-11-28

Savaitę „SEB arenoje“ karaliavo jaunieji Lietuvos ir Europos tenisininkai

Lapkričio 20-27 dienomis Vilniaus „SEB arenoje“ karaliavo jaunieji tenisininkai iš Lietuvos ir net 20 Europos valstybių. Praėjusią savaitę buvo surengtas vienas tarptautinis ir trys nacionaliniai turnyrai, kuriuose iš viso varžėsi 56 Vilniaus teniso akademijos auklėtiniai.

Visą savaitę trukusiose tarptautinio „Tennis Europe U12“ turnyro „Vilnius tennis academy cup 2022“ kovose grūmėsi 16 VTA tenisininkų, o Markas Griaziutin Tverskoj dvejetų varžybose iškovojo antrosios vietos trofėjų.

Jis poroje su kazachu Robert Kaminskiy finalinį mačą pralaimėjo tik po itin atkaklios trijų setų kovos – 6:1, 4:6, 5-10. Ketvirtą vietą dvejetų varžybose užėmė Viliaus Vaškio ir lenko Jan Paradowki duetas.

Būtent abu lietuvių porininkai susigrūmė vienetų varžybų finale, kurį rezultatu 6:4, 6:4 laimėjo svečias iš Kazachstano. Merginų grupės vienetų varžybose triumfavo Vokietijoje sportuojanti lietuvė Viktorija Česonytė, finalinėje akistatoje 6:1, 6:1 pranokusi estę Elizavetą Anikiną.

Tuo pat metu vyko ir nacionaliniai trijų amžiaus grupių (U7, U10, U16) „Vilniaus teniso akademijos taurės 2022“ turnyrai. Juose dalyvavo 40 VTA auklėtinių, kurie vienetų varžybose iš viso iškovojo net 9 prizines vietas, o dar trys žaidėjai pateko į geriausiųjų ketvertukus.