2022-08-31

Oficialu: rudenį Vilniuje vyks ATP Challenger serijos turnyras

Šių metų spalio 16-23 dienomis Vilniuje vyks Teniso profesionalų asociacijos (ATP) Challenger 80 serijos turnyras „Vilnius Open by kevin.“. Išplėstoje „SEB arenoje“ vyksiančio turnyro prizų fondą sudarys daugiau kaip 45 tūkst. eurų. Šio turnyro nugalėtojui atiteks 80 ATP reitingo taškų ir 6190 eurų premija.

„Vilnius Open by kevin.“ bus pirmasis ATP Challenger serijos turnyras ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos valstybėse.

„SEB arenai“ vadovaujantis Ramūnas Grušas turnyre tikisi išvysti ne tik visus pajėgiausius Lietuvos tenisininkus, bet ir pajėgius ATP reitingo žaidėjus.

„Preliminariai galiu pasakyti, kad turnyre Vilniuje išvysime Ričardą Berankį, Edą Butvilą, Vilių Gaubą, Ainių Sabaliauską. Mūsų jauniesiems tenisininkams tai gali būti vienos iš pirmųjų patirčių tokio lygio varžybose. Smagu ir tai, kad „Vilnius Open by kevin.“ vyks rudenį, spalio mėnesį. Tuo metų laiku nemaža dalis tenisininkų sprendžia pateikimo į Australijos atvirąjį čempionatą klausimus. Todėl ATP Challenger serijos turnyrai savo sudėtimi rudenį dažnai būna pajėgesni“, – sako R. Grušas.

Pagrindiniu Vilniuje vyksiančio ATP Challenger serijos turnyro rėmėju tapo finansinių technologijų bendrovė „kevin.“.

„Nuo pat įmonės įkūrimo tenisas organiškai tapo neatsiejama mūsų identiteto dalimi, tai visuomet buvo viena pagrindinių veiklų, suburiančių ir vienijančių „kevin.“ komandą. Šiuo metu daugiau nei trys dešimtys mūsų kolektyvo narių reguliariai žaidžia tenisą, taip pat kasmet rengiame darbuotojų teniso turnyrą. Tikime šia sporto šaka ir džiaugiamės, kad galime prisidėti prie pirmo tokio teniso turnyro Baltijos šalyse“, – teigia Pavel Sokolovas, „kevin.” vykdomasis direktorius ir vienas iš įkūrėjų.

Turnyro susitikimai vyks naujai pastatytoje „SEB arenos“ dalyje, o svarbiausios dvikovos – centriniame korte, kuriame žiūrovams įrengtos 1500 vietų tribūnos. Bilietus į „Vilnius Open by kevin.“ jau platina bilietai.lt.

Šių metų rudenį „SEB arenoje“ vyks ir dar vienas didelis teniso renginys. Rugsėjo viduryje čia savo Daviso taurės namų mačus žais Ukrainos ir Lietuvos teniso rinktinės. Rugsėjo 15-16 d. ukrainiečiai pirmosios grupės mače kausis prieš Vengrijos rinktinę, o rugsėjo 17-18 d. vyks antrosios grupės mačas tarp Lietuvos ir Egipto tenisininkų.