2020-01-28

Jaunieji badmintonininkai kovėsi dėl „SEB arenos Badmintono akademijos taurės“

SEB arenoje vyko „Badmintono akademijos taurės“ turnyras, kuriame varžėsi 46 badmintono žaidėjai iš aštuonių Lietuvos klubų.

Jaunių (iki 17 metų) merginų varžybose dominavo „SEB arenos badmintono akademijos“ atstovė Minija Barauskaitė, tapusi tiek vienetų, tiek dvejetų turnyrų nugalėtoja. Vienetų varžybose M. Barauskaitė iškovojo tris pergales, o finale po permainingos kovos 21:12, 14:21, 21:11 pranoko Jogailę Kelečiūtę.

Merginų dvejetų finale M. Barauskaitė su Kriste Anciūte 21:17, 23:21 pranoko Tają Leonovič ir kitą „SEB arenos badmintono akademijos“ atstovę Jorūnę Šalnaitę.

17-mečių vaikinų vienetų varžybose nugalėjo Nojus Budrikas. Jis finale 21:18, 21:18 įveikė Dominyką Gabriūną. Dvejetų finale N. Budrikas su Mantu Šatkausku 21:10, 21:13 įrodė pranašumą prieš D. Gabriūną bei Paulių Jakubčionį.

13-mečių vaikinų vienetų turnyre triumfavo Kipras Sakalauskas. Jis finale 21:10, 21:17 nugalėjo Danielių Leonovičių. Trečiąją vietą užėmė „SEB arenos badmintono akademijos“ auklėtinis Tautvydas Puišys, kuris mažajame finale 21:18, 21:18 pranoko Adomą Mažeiką.

Vaikinų dvejetų turnyre nugalėjo Joringis Skirgaila ir A. Mažeika. 13-mečių merginų grupėje vienetuose nugalėjo Elzė Dindaitė, o dvejetuose – Liepos Budrytės ir Gabijos Beržinskaitės pora.

Iš viso turnyre dalyvavo 12 „SEB arenos badmintono akademijos“ atstovų.