2022-12-08

Daviso taurės mače prieš Pakistaną – speciali tribūna garsiausiems Lietuvos rinktinės fanams

Lietuvos teniso sąjunga kitų metų vasario pradžioje Vilniaus „SEB arenoje“ vyksiančiame Daviso taurės susitikime tarp Lietuvos ir Pakistano rinktinių aktyviausius ir triukšmingiausius teniso gerbėjus pakvies į 107-ą arenos sektorių. Jame įsikursiančioje Fanų zonoje bus laukiami visi, norintys ypač aktyviai palaikyti šeimininkų rinktinę.

„Galimybė aktyviai palaikyti mėgstamiausius žaidėjus išskiria Daviso taurę iš kitų, pavyzdžiui, ATP turnyrų. Daugelis iš mūsų, manau, esame matę, kokio palaikymo šiose varžybose susilaukia Argentinos, Kroatijos, Serbijos, Prancūzijos rinktinės. Atmosfera šių rinktinių susitikimuose labiau primena tai, ką galima išvysti futbolo stadionuose ar krepšinio arenose. Norime, kad panaši šventė atkeliautų ir į Vilnių“, – sako Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas.

Būgnais bei dūdomis ginkluotų Lietuvos rinktinės fanų jau buvo ir rugsėjo mėnesį Vilniuje vykusioje Lietuvos ir Egipto nacionalinių komandų akistatoje.

„Išduosiu nedidelę paslaptį. Į sirgalių, pasirengusių būgnų ritmu užvesti visą areną, paiešką buvo įsitraukę ir kai kurie mūsų komandos žaidėjai. Po pergalės vyrai sakė, kad tokiu triukšmingu palaikymu mėgavosi kiekvieną buvimo korte minutę. Ir jis buvo ypač svarbus sunkiausiomis susitikimų minutėmis“, – pasakoja R. Grušas.

Daviso taurės mačas tarp Lietuvos ir Pakistano teniso rinktinių įvyks kitų metų vasario 3-4 dienomis. Bilietus į mačą jau platina bilietai.lt.

Lietuvos rinktinės garbę šiame susitikime turėtų ginti pajėgiausi šalies tenisininkai Ričardas Berankis, Vilius Gaubas, Edas Butvilas. Komandą treniruos Šarūnas Kulnys.

Šis Daviso taurės susitikimas bus vienas iš 3 didelių turnyrų, kurie 2023 m. sausio ir vasario mėnesiais bus surengti „SEB arenoje“. Sausio 14-22 d. čia vyks ITF „Men’s World Tennis Tour“ turnyras, o vasario 6-12 d. – ATP „Challenger 100“ serijos varžybos.