2023-01-29

Daviso taurė: prie Lietuvos teniso rinktinės jungiasi ir Tadas Babelis

Lietuvos vyrų teniso rinktinės gretas Daviso taurės susitikimui prieš Pakistano komandą papildys Tadas Babelis. Tokį sprendimą rinktinės kapitonas Šarūnas Kulnys priėmė po dvi dienas Vilniaus „SEB arenoje“ trukusios rinktinės kandidatų stovyklos. Joje, be T. Babelio, dar dalyvavo Julius Tverijonas ir Matas Vasiliauskas.

„Panašią stovyklą buvome surengę ir prieš praėjusių metų rudenį vykusią akistatą su Egipto rinktine. Noriu, kad tai taptų mūsų komandos tradicija. Man, kaip kapitonui, labai svarbu žinoti ne tik kokios formos yra geriausi mūsų žaidėjai, tačiau ir tas, sakykime, antrasis ešelonas.

Šį kartą po stovyklos į komandą kviečiame Tadą Babelį. Tai bus jau devintas jo pasirodymas rinktinėje. Tadas turi sukaupęs daug šių varžybų patirties, o tai mums gali praversti ne tik mačo metu, bet ir treniruočių procese. Be to, Tadas yra tikras komandos žaidėjas, energija gebantis greitai užkrėsti visus, esančius šalia. Daviso taurės varžybose tai taip pat labai svarbu“, – aiškino Š. Kulnys.

T. Babelis Lietuvos rinktinėje prisijungs prie Ričardo Berankio (ATP-171), Viliaus Gaubo (ATP-753), Edo Butvilo (ATP-1053) ir Tomo Vaišės.

Sekmadienį į Vilnių atvykstančios Pakistano rinktinės sudėtyje, be žaidžiančio kapitono Aisamo Qureshi (ATP-76 dvejetų reitingas), dar yra Aqeelas Khanas, Muhammadas Shoaibas, Asimas Bilalas ir Muhammadas Abidas.

Daviso taurės susitikimas tarp lietuvių ir pakistaniečių vyks vasario 3-4 d. „SEB arenoje“ Vilniuje. Vasario 3 d., penktadienį, bus žaidžiami du vienetų susitikimai. Šeštadienis prasidės dvejetų akistata, po kurios seks dar du vienetų mačai.

Kitą dieną po Daviso taurės kovų „SEB arenoje“ startuos ATP „Challenger 100“ serijos turnyras „Vitas Gerulaitis Cup“, kurio čempionas bus karūnuotas vasario 12 d. Bilietus į visus mačus platina bilietai.lt.