2023-11-24

Artimiausią vasarį – didelė teniso šventė „SEB arenoje“

Kiek daugiau nei du mėnesiai lieka iki Daviso taurės susitikimo tarp Lietuvos ir Sakartvelo vyrų teniso rinktinių, kuris kitų metų vasario 3-4 dienomis vyks „SEB arenoje“ Vilniuje.

Anot arenai vadovaujančio Ramūno Grušo, geriausių Lietuvos ir Sakartvelo tenisininkų dvikovą lydės įvairūs papildomi renginiai, o mačo savaitgalis Lietuvos rinktinės gerbėjams turėtų tapti tikrai  teniso švente.

„Visų pirma, abejose barikadų pusėse turėtų būti patys stipriausi tenisininkai. Tai, nori nenori, yra pats svarbiausias bet kokio susitikimo akcentas. Be to, minėsime Lietuvos dalyvavimo Daviso taurės varžybose trisdešimtmetį. Tuo pačiu, už pergales ir ilgus Lietuvos rinktinei atiduotus metus padėkosime Laurynui Grigeliui, kuris jau patvirtino atvyksiantis į Lietuvą. Žodžiu, ruošiamės didelei teniso šventei“, – sako R. Grušas.

Bilietus į šį susitikimą platina platforma kakava.lt. Iki šio sekmadienio vidurnakčio – lapkričio 26 dienos – bilietus į susitikimus galima įsigyti su juodojo penktadienio akcijos nuolaida.